Meist

SVC Productions sai mitteformaalselt alguse juba aastal 2015, kui kunagises Haljala Gümnaasisumis Sten oma teekonda alustas. 

(Olgugi, et SVC Productions alustas küll ametlikult septembris 2021, on selle nime alt on tegutsetud juba alates 2015. aasta kevadest.)

Foto- ja videopisik on ettevõtte omanikul Stenil juba päris lapsepõlvest külge jäänud.

Esimesed 

esimeseks tööks oli kunagise Haljala Gümnaasiumi sündmuste jäädvustamine videoformaadis, mille edu saatis Steni ka tema järgmises koolis Rakveres.

Tänu paljudele tutvustele ja ka ümberringi tegevusi jälgivatele silmapaaridele särades tuli ootamatult erinevaid tööpakkumisi ka mujalt kui koolist.

Nüüd aastaid hiljem on SVC Productionsil välja kujunenud oma klientuur, muuhulgas kasutavad pakutavaid teenuseid pidevalt mitmed tuntud Eesti meediaettevõtted/väljaanded.

 

Meie meeskond

IMG_3894_edited.png

Sten Semjonov

Omanik

Olen vabakutseline multitalent. Mul on juba üle üheksa aasta väärtuslikke kogemusi IT, audio/video lahenduste, foto-ja videograafia aladel.
Nende aastatega olen väga palju ise õppinud ja ma arendan enda oskusi pidevalt.

Ma väärtustan maksimumpanust ja hästi veedetud aega töö tegemise jooksul. Täiuslikkuse taotlemine ja realism on mulle tööalaselt väga olulised.

Sten_RKV-8600_edited.png

Pille Kriisa

Produtsent

“Kas sa mu TikToki oled vaadanud?”

https://tiktok.com/@pillekriisa

 
 

Siin võib olla just sinu kommentaar või mõni hea sõna meie kohta!

Eraklient/Äriklient